SERVİS HİZMETLERİ

Bölgemizde bulunan STILL marka forkliftlerin ve istifleyicilerin bakım onarım ve yedek parça hizmetini vermekteyiz.  Branşında uzman olan ekibimiz devamlı güncel bilgiler ile eğitilerek arıza tespit ve onarım yapmaktadırlar. Teknik ekip STILL’e özel bilgisayar ve programlar kullanarak makinenin arıza ve sorunlarını kısa sürede tespit ediyor ve işçilik maliyeti düşüyor. Doğru ve hızlı tespit ile makinenin gayri faal (arıza) süresi kısa oluyor.

YEDEK PARÇA DESTEĞİ

Araç parçalarındaki aşınma ve yıpranma her zaman yeni bir parça satın alacağınız anlamına gelmez – alternatif olarak parçayı yeniden kullanabilirsiniz. Kapsamlı Orijinal Değişim Parçalarının yanında, STILL ayrıca bileşene özel bir değişim programıyla fazla sermaye gerektiren parçaların takas edilmesi ihtimalini de sunmaktadır.
STILL Orijinal Parçaların başlangıçtaki yüksek kalitesi seçilen bileşenlerin rektifiye edilip  yeniden kullanılmasını sağlamaktadır. Hem de aynı fonksiyon ve garanti sunulmaktadır. Bu STILL’in kaynakları korumasına, çevreye yardımcı olmasına ve karınızı artırmanıza yardımcı olmasını sağlar.

Bu servis satın alırken masraflı olan ve sık yıpranma ve aşınma sebebiyle ömrü sınırlı olan bütün parçalara uygulanır. STILL tarafından yenilenen tipik örnekler tekerlekler, elektronik bileşenler, akslar, şanzımanlar ve motorlardır.

SERVİS TALEP FORMU