KURUMSAL

2011 yılında kurulan Mekatrolift İstif Makinaları sektöre kaliteyi ve hızlı hizmeti getirmeyi hedeflemektedir. Her biri alanında uzman personellerden oluşan kadrosuyla ve gelişen hizmet anlayışıyla,müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimseyip bunu prensip olarakta kabul etmiştir.

Atilla BALLI liderliğindeki ekibimiz, “daha iyi hizmet verebilmek” adına gelişen teknolojininde sunduğu imkanların eşliğinde, yılların vermiş olduğu engin tecrübelerimizden faydalanarak, müşterilerimize kaliteli hizmetin kapılarını açıyoruz.

Bir işletme, sağladığı istihdam ve sektördeki canlılığa katkısıyla aslında ülke ekonomisinde önemli rol sahibidir. Küçük veya büyük çaptaki işletmeler, piyasalarda bir denge unsurudur ve bize göre yapılan her tür hizmet aslında ülkemizin geleceğine yapılan bir katkıdır. Bu düşünceyle ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak ve daha da büyüyerek bu oranı yükseltmek hedeflerimiz arasındadır.

Bu düşünceyle, yaptığı işin bilincinde olan personelimiz, birlikte iş yapabilme konusunda uyumlu, teknik ve mesleki konularda yetkin ve sektöre hakim bir kadrodan oluşmaktadır. Geleceğe güvenle bakan nesiller ve güçlü ekonomi için ülkemize katkıda bulunmaktan mutluyuz.

MİSYONUMUZ

Mekatrolift, servis ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlar, engin tecrübeleriyle müşterilere alternatif çözümler sunar.

VİZYON

  1. Firmamızın sahadaki aksiyonunu ve verimliliğini arttırmak amacıyla, istifleyici makine alanında yazılımsal ve donanımsal yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, müşterinin en güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.
  2. Firmamızın sahadaki aksiyonunu ve verimliliğini arttırmak amacıyla, kalifiye kadrosunu sürekli genişleterek, sürekli gelişen teknolojiye ve kalite anlayışına ayak uydurmak. Müşterinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.
Atilla BALLI
Genel Müdür
Nazife KAPLAN
Muhasebe Sorumlusu
Cansu KAPLAN
İdari İşler Sorumlusu
Bülent GÜNGÖR
Teknik Servis Müdürü
Başak MORKOÇ
Teknik Personel
Muhittin Özdemir
Bölge Satış Sorumlusu
Himmet YILDIRIM
Teknik Personel
Said GÜLDALLAR
Teknik Personel
Aydın GÜVENÇ
Teknik Personel
Ozan Soytürk
Yedek Parça Sorumlusu
Ramazan Köse
Boya Teknisyeni
Muhterem GÜVENDER
Teknik Personel
Özcan EM
Teknik Personel
Halil KAÇA
Teknik Personel