KURUMSAL

2011 yılında kurulan Mekatrolift İstif Makinaları sektöre kaliteyi ve hızlı hizmeti getirmeyi hedeflemektedir. Her biri alanında uzman personellerden oluşan kadrosuyla ve gelişen hizmet anlayışıyla,müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimseyip bunu prensip olarakta kabul etmiştir.

Atilla BALLI liderliğindeki ekibimiz, “daha iyi hizmet verebilmek” adına gelişen teknolojininde sunduğu imkanların eşliğinde, yılların vermiş olduğu engin tecrübelerimizden faydalanarak, müşterilerimize kaliteli hizmetin kapılarını açıyoruz.

Bir işletme, sağladığı istihdam ve sektördeki canlılığa katkısıyla aslında ülke ekonomisinde önemli rol sahibidir. Küçük veya büyük çaptaki işletmeler, piyasalarda bir denge unsurudur ve bize göre yapılan her tür hizmet aslında ülkemizin geleceğine yapılan bir katkıdır. Bu düşünceyle ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak ve daha da büyüyerek bu oranı yükseltmek hedeflerimiz arasındadır.

Bu düşünceyle, yaptığı işin bilincinde olan personelimiz, birlikte iş yapabilme konusunda uyumlu, teknik ve mesleki konularda yetkin ve sektöre hakim bir kadrodan oluşmaktadır. Geleceğe güvenle bakan nesiller ve güçlü ekonomi için ülkemize katkıda bulunmaktan mutluyuz.

MİSYONUMUZ

Mekatrolift, servis ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlar, engin tecrübeleriyle müşterilere alternatif çözümler sunar.

VİZYON

  1. Firmamızın sahadaki aksiyonunu ve verimliliğini arttırmak amacıyla, istifleyici makine alanında yazılımsal ve donanımsal yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, müşterinin en güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.
  2. Firmamızın sahadaki aksiyonunu ve verimliliğini arttırmak amacıyla, kalifiye kadrosunu sürekli genişleterek, sürekli gelişen teknolojiye ve kalite anlayışına ayak uydurmak. Müşterinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

Atilla BALLI

Genel Müdür

Oğuz UYAR

Bölge Satış Sorumlusu

Ceyhan KAYA

Bölge Satış Sorumlusu

Nazife KAPLAN

Muhasebe Sorumlusu

Cansu KAPLAN

İdari İşler Sorumlusu

Buse ÜN

İdari İşler

Bülent GÜNGÖR

Teknik Servis Müdürü

Başak MORKOÇ

Teknik Personel

Himmet YILDIRIM

Teknik Personel

Said GÜLDALLAR

Teknik Personel